favide 96 Darab Arany Ezüst Bronz-Díj Kitüntetést-Győztes Érmek Arany Ezüst Bronz Díjakat Versenyek, Party,Olimpiai Stílusú, 2 Cm

Rendeléséhez elérhető
HUF 6299.10
Készleten:

【, AMIT kapsz】 : magában foglalja a 3 féle érmet, aranyérem, ezüstérem, bronzérem, az egyes stílusok van, 32 db, összesen 96 darab; Minden egyes darab van szerelve egy szalag 【EGYEDI ÉREM DESIGN】 : minden érem két oldalán különböző minta, az egyik oldalon a az aranyérem, 1 ezüstérem, 2, illetve bronzérem 3, másik oldalán őket üres, a szalag színe a piros, fehér, kék. 【JÓ BÁTORÍTÁST】 : Ez egy jó ajándék a gyermekek számára, a fém kitüntetés lehet alkalmazni olyan jó, bátorítás, dicséret, amely alkalmas a verseny, játék, party, stb. 【FÉM GYŐZTES ÉRMET】 : ezt az érmet készített, jó minőségű cink ötvözet anyag, lehet őrizni hosszú idő, de van egy jó gyűjtemény megemlékező jelentősége. 【MEGFELELŐ MÉRETŰ】 : érmek intézkedés kb. 5 cm-es/ 2 hüvelyk átmérőjű; A piros, fehér, kék nyakán szalag kb.6 hüvelyk hosszú, igaz hossza könnyű viselet. 96 Darab Arany Ezüst Bronz Fém Érmet Győztes Díjat, Kitüntetést Díjakat Versenyek, Fél 96 Darab nyertes érmet : a Csomag tartalmazza arany, ezüst, bronz érmek, 3 féle érmet, minden stílus, 32 db, alkalmas megőrzése, vagy mint egy jó megemlékezés.Ez egy jó ajándék a gyermekek számára : Ez jó iskolai sportnap, sportesemények, Olimpiai téma felek, vagy bármilyen verseny, amit meg kell jutalmazni; Illik, mint a jutalom pedig bátorítást adni diák, gyerekek.Műszaki adatok : Mennyiség : 96 db Érmet szín : arany, ezüst, bronz Anyaga : cink ötvözet fém, szalag, Szalag hossza : kb.6 inch Győztes érmek átmérője : kb. 5cm/ 2 hüvelyk Csomag tartalma : 32 x aranyérmet 32 x Ezüst érmet 32 x Bronz érmet.